English French German Italian Polish Russian Hungarian

....Pridajte sa k nám...

Ak považujete projekt TuningBazar.sk za prospešný, môžete si na svoje stránky umiestniť niektorý z našich bannerov. Ďakujeme.

V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

 

 

<a href="http://www.tuningbazar.sk"><img title="TuningBazar.sk"
style="border:none; width:468px;height:60px" src="/images/banners/anim460.gif" /></a><a href="http://www.tuningbazar.sk"><img title="TuningBazar.sk"
style="border:none; width:468px;height:60px" src="/images/banners/static460.jpg" /></a>

 

 

<a href="http://www.tuningbazar.sk"><img title="TuningBazar.sk"
style="border:none; width:125px;height:125px" src="/images/banners/125x125.gif" /></a>

 

 

<a href="http://www.tuningbazar.sk"><img title="TuningBazar.sk"
style="border:none; width:140px;height:80px" src="/images/banners/140x80.gif" /></a>

 

 

 

 

 

  

Poslaním inzertného portálu Tuning Bazar.sk je poskytnúť nadšencom tak rozšíreného koníčka, akým tuning bezpochyby je, priestor na predaj či kúpu prevažne použitých tuning dielov, alebo hotových tuningových áut. Auto tuning , alebo audio tuning je masovou záľubou hlavne mladých ľudí. Často jedinou možnosťou ako lacno prísť k rôznym tuningovým dielom a doplnkom sú práve inzeráty. Tuning bazár .sk špecializovaný práve týmto smerom a tuning vášho Audi, Subaru, Volkswagenu, Škodovky či iného auta bude s nami dostupnejší. Ponúknite svoje nepotrebné tuning diely, autodoplnky a autosúčiastky. Možno niekto hľadá práve vami ponúkaný diel či doplnok a získané peniaze môžete investovať opäť do svojho šarkana ;-)